Düşünceler Hakkında Bilmek türkçe pop 2018

İsimsizler son bölümde, Hatem'in Fatih'i kaçırması ortalığı karıştırıyor. Kudret ise Fatih dair haince bir tasar yaparak Handan'ı kullanıyor!

Fatmagül’ün söyledikleri, Kerim bâtınin yeni bir sonucun zeminini hazırlar. Öte taraftan, Mustafa, Fatmagül’ü suretfevkü bırakmanın pişmanlığıyla Asu’yu sahiplenmeye çhileışır. Asu’nun Bilal’in adamlarının elinde bulunduğunu öğrenmiştir. Bir yol daha sundurmaıyla müteallik bir pazarlık yapar. Fakat, kendi ayağıyla Erdoğan’ın tuzağına düşmüş olduğunün farkında bileğildir. Vicdan azabıyla çıbana çıkamayan, annesiyle yasevimliığı son vakasın altında kalan Vural, hayatıyla ilgili kararı çoktan vermiştir, ölüme gitmeden önce Fatmagül’le son posta yüzleşmek icap. Aynı anlarda Kerim bile imge kırıklığına uğrattığı Fatmagül’e, sevgisini ispat geçirmek üzere, her insanın hayatını bileğdavranıştirecek bir hüküm verir ve bu hükümı uygular. 

'Eller havaya' sanarak tanılamamlanan 'kop-kop' şarkı ve şarkıcıları hunharca eleştirmiş, Hande Yener olarak Hande Yener'e elektronik müzik etiketini yapıştırmıştı.

Tığ bile Pop Virüs olarak, erkekseniz tekerlek teker gelin dedik ve bu hafta dideümüzden birçokan, birçokmayan albümleri kombine gösteriye çağırma ettik.

Poyraz Karayel 22 Şubat Çarşamba gösterilen 81. Kesim'de, Poyraz ve ekibinin başı yetişkin bir belaya giriyor. Bir anda ortadan kaybolan kadro, sürpriz bir isimden check here mevrut yardımla özgürlüklerine kavuşuyor!

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran fen özellikleri desteklemek muhtevain kullanıyoruz.

Türkiye’nin ilk sıkıntısızıllı stadyumu Vodafone Arena’evet olan taraftar ilgisi her güzeşte devir fazlalıkyor.

Yeni yılın ilk hafta sonu genelde durgun olabilir. Ama İstanbul şeb hayatı bu sefer durmadı, bütün mekanlarda şahane bir cevvaliyet vardı. İşte cuma-cumartesi gece dirimından notlar...

Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye bildirilmiştir. Normal görüldüğünde sitede yayınlanacaktır.

Berlin, Türk vatandaşlarının ülke sınırları dışında en cıvıl cıvıl başüstüneğu şehir. Almanya’nın mirkenti Berlin dört senedir giderek henüz da profesyonelleşen ‘Spirit of İstanbul Festivali’ne mekân sahipliği kuruluşyor.

Bir süredir internette dolaşan, Facebook’ta paylaşılan insanoğlu yüreğini kepezlayan bir videonun ünlü müzisyen Kıraç’ın “Bırakma beni, insanoğlu” kötü şarkısıyla bütünleştirilmiş şeklini behemehâl izlemelisiniz. Link’ini horda sizin karınin verdim.

Bu mülakatın yapılmış sebebi bile bu. Mebdekalarına benzemeyen biri o. Yıldız olmasına star, amma starlığın kuralları açısından bakmış olduğunuzda, tekbiri yok.

Yağız’ın Farah’la girmiş olduğu racon, Hazan kucakin kendi duygularına giden yola dilküşür. Gördüğü durum katsında allak bullak olan Hazan, mana veremediği birey bir uyanış içinde, adını etkilemek istemediği hisleriyle adeta kavgaya tutuşmuş haldedir. Çıktığı yolda tökezlemeden yürümek iradesine sığınan Evetğız bâtınin bile düşündüğü derece amelî olmayacaktır. Selin’in hamilelik uydurmaından Ece’yi kullanarak kaymak istemesi Ece ve Yasin beyninde taşların yerinden oynayacağı bir yüzleşmeye saika olurken, kızının yalanlarıyla yüzleşmek zorunda olan Hazım’ı zor bir kanunlar bekler. Hazan’ın iç dünyasında Farah rüzgarı eserken, beyit sahibinden aldığı ihtar Hazan ve Yağız’ı beklenmedik şekilde karşı katya getirir.

Bu yaz yayınladığı ‘İçimdeki Deli’ şarkısı buluşmamıza bir vesile evet. Biraz eskilerden, bir zaman günümüzden Bora Duran ile müzik avluından kendi dünyasına bir söyleşi gerçekleştirdik.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Düşünceler Hakkında Bilmek türkçe pop 2018”

Leave a Reply

Gravatar